logo
wczytwanie...
Jakość powietrza wg CAQI Dobre powietrze
Aktualności
2019-03-25

25 marca odbyła się narada dyrektorów bialskich szkół w związku z planowanym strajkiem. Organ prowadzący nie jest w tej sprawie stroną i nie bierze odpowiedzialności za jej przebieg, jednak ma na względzie bezpieczeństwo uczniów. Dlatego umożliwiono w UM spotkanie, podczas którego dyrektorzy wymienili się informacjami i podjęli decyzje organizacyjne.

więcej
2019-03-25

Dzień Patrona jest jedną z najważniejszych szkolnych uroczystości w I LO, noszącym imię jednego z najwybitniejszych i najbardziej pracowitych polskich pisarzy. Józef Ignacy Kraszewski w...

więcej
2019-03-25

Warsztaty związane z grą decyzyjną pilotażowego projektu „Parasol” zorganizowali w ubiegłym tygodniu w Urzędzie Miasta Biała Podlaska żołnierze 2. LBOT. To kolejny przykład współpracy cywilno-wojskowej. Uczestnicy omówili sposoby koordynacji działań.

więcej
2019-03-22

21 marca odszedł prof. zw. dr hab. Józef Bergier - rektor Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

więcej
2019-03-20

Gmina Miejska Biała Podlaska została wyróżniona w konkursie „Samorząd Przyjazny Ekonomii Społecznej” organizowanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej. Została nominowana przez Caritas Diecezji Siedleckiej. Doceniono aktywne wspieranie działalności Centrum Integracji Społecznej  w Białej Podlaskiej. Wyróżnienie prezydent Michał Litwiniuk odebrał 18 marca.

więcej
Miejsca

Niepubliczny Punkt Przedszkolny KRAINA UŚMIECHU

al. Jana Pawła II 162 , Biała Podlaska

Placówka Straży Granicznej

ul. Dokudowska 19 , Biała Podlaska

Przedszkole Samorządowe nr 13

ul. Kazimierza Jagiellończyka 17 , Biała Podlaska

Apteka "VITA"

ul.Królowej Jadwigi 2 , Biała Podlaska

Karczma Rycerska

ul. Brzeska 174 , Biała Podlaska
Mapa
Aplikacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców