Aktualności

Działkowicze obchodzili wyjątkowy jubileusz
2017-09-26

Z udziałem prezydenta Dariusza Stefaniuka odbyły się obchody 120-lecia ruchu ogrodnictwa działkowego w Polsce. Z tej okazji bialski włodarz odwiedził Rodzinne Ogrody Działkowe „Pod lasem”. Działkowicze odsłonili m.in. pamiątkową tablicę z podziękowaniami dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój ogródków przy ul. Grzybowej.

Wyjątkowe wydarzenie dla pasjonatów motocykli na placu Wolności (WIDEO)
2017-09-26

Już po raz ósmy odbyło się Bialskopodlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego Św. Krzyś. Wydarzenie pod patronatem prezydenta Dariusza Stefaniuka rozpoczeło się tradycyjnie na placu Wolności. Stamtąd uczestnicy przejechali najpierw do parafii św. Anny a później do Roskoszy.

W Piaście rozmawiali o literaturze
2017-09-25

Emocje, uczucia, refleksja oraz wartości jakimi kierujemy się w życiu – to tematy twórczości dwóch poetek: Marty Fatygi i Renaty Marczuk. Obie zaprezentowały swoją twórczość podczas Forum Literackiego w Klubie Kultury Piast Bialskiego Centrum Kultury im. B Kaczyńskiego.

Seniorzy aktywnie zainaugurowali jesień (WIDEO)
2017-09-25

Pogoda uniemożliwiła wspólną zabawę w parku Radziwiłłów ale to nie przeszkodziło seniorom w miłym spędzeniu czasu podczas inauguracji Aktywnej Jesieni Bialskich Seniorów. Rezerwowe miejsce spotkania sprawdziło się idealnie, bo na sali przy ul. Brzeskiej pojawiło się mnóstwo osób w starszym wieku.

Pojechali do Kraszewskiego. Odbyła się kolejna edycja rajdu rowerowego (WIDEO)
2017-09-25

Z okazji Dni Patrona odbyła się kolejna edycja rajdu im. J.I. Kraszewskiego. 60-kilometrowa trasa rozpoczęła się w niedzielny poranek na placu Wolności. Celem wyprawy było z kolei Muzeum Kraszewskiego w Romanowie.

Mundurowi walczyli w turnieju piłkarskim po raz dziewiąty (WIDEO)
2017-09-25

Kolejny turniej służb mundurowych przyniósł zwycięstwo reprezentacji duchownych diecezji siedleckiej. Spośród bialskich drużyn najlepiej zagrała służba więzienna, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Zwycięska ekipa otrzymała przechodni puchar prezydenta Dariusza Stefaniuka.

Siatkarski mistrz Świata odwiedził jedną z bialskich szkół
2017-09-25

W Szkole Podstawowej nr 9 zajęcia motywacyjne z siatkarkami, koszykarzami i lekkoatletami z klas sportowych oraz gimnazjum przeprowadził, wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, mistrz Świata juniorów Marcin Prus.

W ramach Dni Patrona po raz kolejny odbył się tradycyjny jarmark (WIDEO)
2017-09-25

Na placu Wolności swoją ofertę zaprezentowało ponad 60. wystawców z całej Polski. Były więc produkty typowo regionalne ale nikogo nie zdziwił fakt, że wśród sprzedawców pojawili się też ci z gwarą góralską. Dodatkową atracją dla najmłodszych były stanowiska, na których można było obejrzeć dawne zawody.

W Białej Podlaskiej odbędą się lekkoatletyczne mistrzostwa Polski
2017-09-21

23 i 24 września w Białej Podlaskiej odbędą się lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 16, będące również małym memoriałem Janusza Kusocińskiego. Na stadionie AWF zaprezentują się zawodnicy w takich konkurencjach jak skok w zwyż i w dal, pchnięcie kulą i rzut młotem. 

Przyłącz się do świętowania! Trwają Dni Patrona Białej Podlaskiej
2017-09-21

Tegoroczne Dni Patrona otworzył już tradycyjnie Jarmark Michałowy. 22 i 23 września na placu Wolności pojawiło się ponad 60. wystawców z całej Polski. Zwieńczeniem świętowania będzie wyjątkowy koncert, który odbędzie się 1 października w hali AWF przy ul. Marusarza.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.